| LED Type | COB |
| LED Quantity (leds/m) | 840leds/m |
| Typical Color Temperature | RGBCCT |
| Work Voltage | DC 24V |
| Power | 21w/m |
| Cutting Unit | 36mm(24V) |
| PCB Width | 12mm |
| IP Rating Opthional | IP68J |
| Adhesive Tape | 3M 9495LE 300MP |
| Model No. | Specification | IP Rating Option | |||||||
| LED Type | LED Qty (pcs/m) |
CCT | Work Voltage | Power | Lumen (Lm/m) |
Cutting Unit |
PCB Size | ||
| A5000-840-RGB-V24-IP68J-P10-3 | COB | 840 | RGBCCT | 24V DC | 21W/M | 950-1200Lm | 36mm(24V) | 5000*12mm | IP68J |
|
5m/roll
300m/carton 57*43*24cm, 19kg |