| LED Type | COB |
| LED Quantity (leds/m) | 784leds/m |
| Typical Color Temperature | RGB+6500K RGB+4000K RGB+3000K |
| Work Voltage | DC 24V |
| Power | 20w/m |
| Cutting Unit | 71mm(24V) |
| PCB Width | 12mm |
| IP Rating Opthional | IP68J |
| Adhesive Tape | 3M 9495LE 300MP |
| Model No. | Specification | IP Rating Option | |||||||
| LED Type | LED Qty (pcs/m) |
CCT | Work Voltage | Power | Lumen (Lm/m) |
Cutting Unit |
PCB Size | ||
| A5000-784-RGBXK-V24-IP68J-P12 | COB | 784 | RGB+6500K RGB+4000K RGB+3000K |
24V DC | 20W/M | 840-900Lm | 71mm(24V) | 5000*12mm | IP68J |
|
5m/roll
300m/carton 57*43*24cm, 19kg |