| LED Type | COB |
| LED Quantity (leds/m) | 600leds/m |
| Typical Color Temperature | 3000K/4000K/6500K |
| Work Voltage | 24V |
| Power | 24w/m |
| Ra | 90+ |
| Cutting Unit | 20mm(24V) |
| PCB Width | 12mm |
| IP Rating Opthional | IP20 |
| Adhesive Tape | 3M 9495LE 300MP |
| Model No. | Specification | ||||||||
| LED Type | LED Qty (pcs/m) |
Color Temperature | Work Voltage | Power | Lumen (Lm/m) |
Ra | Cutting Unit |
PCB Size | |
| A5000-D600-65K-V24-R90-NWP-W24-P12-A2 | COB | 600 | 6500±300K | 24V DC | 24W/M | 2000Lm | >90 | 20mm(24V) | 5000*12mm 2 oz |
| A5000-D600-40K-V24-R90-NWP-W24-P12-A2 | 4000±200K | 1900Lm | |||||||
| A5000-D600-30K-V24-R90-NWP-W24-P12-A2 | 3000K±150K | 1700Lm | |||||||
| Package 1: 500m per carton |
|
Inner box: 25rolls 125m
34x20x22 cm / 3.3kg Outer Box :4 inner boxes 500m 42x35x46cm /15.5kg |