| LED Type | COB |
| LED Quantity (leds/m) | 600leds/m |
| Typical Color Temperature | 3000K,4000K,6500K |
| Work Voltage | DC 24V |
| Power | 24 w/m |
| Cutting Unit | 20mm |
| PCB Width | 12mm |
| IP Rating Opthional | IP20 |
| Adhesive Tape | 3M 9495LE 300MP |
| Model No. | Specification | IP Rating Option | ||||||||
| LED Type | LED Qty (pcs/m) |
CCT | Work Voltage | Power | Lumen (Lm/m) |
Ra | Cutting Unit |
PCB Size | ||
| A5000-D600-30K-V24-R90-NWP-W24-P12-A2 | COB | 600 | 3000K±150K | 24V DC | 24 W/M | 1700-2000Lm | >90 | 20mm | 5000*12mm | IP20 |
| A5000-D600-40K-V24-R90-NWP-W24-P12-A2 | 4000K±200K | |||||||||
| A5000-D600-65K-V24-R90-NWP-W24-P12-A2 | 6500K±300K | |||||||||
|
|
|
5m/roll
400m/carton 57*43*24cm, 14.1kg |