| LED Type | COB |
| LED Quantity (leds/m) | 320leds/m |
| Typical Color Temperature | 3000K/4000K/6500K |
| Work Voltage | 12V/24V |
| Power | 5w/m |
| Ra | 90+ |
| Cutting Unit | 25mm(12V) 50mm(24V) |
| PCB Width | 8mm |
| IP Rating Opthional | IP20/IP65/IP67/IP68 |
| Adhesive Tape | 3M 9495LE 300MP adhesive |
| Model No. | Specification | ||||||||
| LED Type | LED Qty (pcs/m) |
Color Temperature | Work Voltage | Power | Lumen (Lm/m) |
Ra | Cutting Unit |
PCB Size | |
| A5000-320-XK-V24-R90-NWP-W5-B8-A2-2 | COB | 320 | 6500K 4000K 3000K 2700K |
24V DC | 5W/M | 500-560Lm | 90 | 50mm(24V) | 5000*8mm 2 oz |